• OGŁOSZENIE OGÓLNE

• Informujemy Rodziców, że od dnia 13.03.2018 do 23.03.2018 organizujemy w naszym przedszkolu świąteczną akcję pomocy dla najbardziej potrzebujących pod hasłem:

„Pomóż nam pomagać”.

Zbieramy czystą odzież, artykuły piśmiennicze, zabawki, pościel, książki, środki czystości. Zebrane dary zostaną przekazane do „Ochronki dla dzieci z rodzin ubogich” przy parafii św. Augustyna w Świętochłowicach-Lipinach oraz dzieciom objętym opieką Sióstr Misjonarek Miłosierdzia (Matki Teresy z Kalkuty).

Wszystkim, którzy potrafią zrozumieć potrzeby innych i przyłączą się do akcji serdecznie dziękujemy!

Organizatorzy:

• OGŁOSZENIE BIEDRONKI

W poniedziałek, 19 marca, grupa Biedronki wyjeżdża do katowickiego Multikina na bajkę

„Pszczółka Maja – miodowe igrzyska”.

Koszt wycieczki wynosi 10zł – pozostałe koszty zostaną pokryte ze składek klasowych.

Pieniądze należy wpłacać do 16 marca u nauczycielek grupy.

Śniadanie w tym dniu zostanie podane wcześniej, o godzinie 8.50, prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci.

Marta Jasłowska

Teresa Kroczek

• OGŁOSZENIE OGÓLNE

• SERDECZNIE  PROSIMY

O wsparcie finansowe dla byłego przedszkolaka Filipa Abramik,

który uczęszczał do naszego przedszkola w latach od 2013 do 2017. Filip po ciężkiej chorobie potrzebuje dalszego leczenia
            i rehabilitacji.
            Nasze przedszkole nawiązało współpracę
            z Fundacją „ISKIERKA”. Organizujemy zbiórkę pieniężną na rzecz Filipa. Pieniądze zbieramy do puszki umieszczonej na holu przedszkola. Zachęcamy do aktywnego udziału w naszej akcji, która będzie trwała do 29.03.2018r.

Nasze przedszkole zaangażowało się również  w akcję
            „Mały gest, wielki cel”która ma na celu niesienie radości chorym dzieciom, poprzez wysyłanie jak największej ilości kartek urodzinowych. Wspólnie tworzyliśmy kartki urodzinowe dla Filipa.

Zachęcamy Państwa do sprawienia Mu radości i zapoznania się
            z ideą akcji.

• OGŁOSZENIE GRUPA ŻABKI

• W piątek, dnia 9.03.2018 roku tj. PIĄTEK dzieci z grupy ŻABKI wyjeżdżają w ramach obchodów Dnia Kobiet do sali zabaw „KOSMOS” w Mysłowicach Wesołej.
            Koszt wyjazdu wynosi 10zł (2 godziny zabawy + poczęstunek), pieniądze prosimy wpłacać u nauczycielek grupy do dnia
                                                              8.03 tj. CZWARTEK.

• OGŁOSZENIE GRUPA MUCHOMORKI

• W piątek, dnia 23.03.2018 roku planowany jest wyjazd z dziećmi (grupa Muchomorki) do sali zabaw „KOSMOS” w Mysłowicach Wesołej. Koszt wycieczki wynosi 10zł
            (2 godziny zabawy + poczęstunek), pieniądze prosimy wpłacać
                                                       do nauczycielek grupy do dnia 21.03.

• ZAPROSZENIE GRUPA MUCHOMORKI

• Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci
            z grupy Muchomorki na przedstawienie
            teatralne „Niech wiosna obudzi Jana”
            dnia 22.03.2018, godz. 14:30.

Magdalena Szyndler

• Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami do udziału w akcji „Wielkanocny zajączek”.
            W dniach od 01.03 do 23.03 2018 roku będzie prowadzona zbiórka jajek niespodzianek dla dzieci z Domu Dziecka „Tęcza” w Katowicach.
            Prosimy o
            przynoszenie jajek do grupy Muchomorki lub do nauczycielek poszczególnych grup. Wszystkim, którzy włączą się do akcji dziękujemy.

Magdalena Szyndler

• Bardzo miło nam poinformować Państwa, iż nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiego
            programu edukacyjnego

"UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ"

• ZDJĘCIA DO DZIENNIKA ZACHODNIEGO

Informujemy, iż w dniu 01 marca (czwartek) odbędą się nieodpłatne zdjęcia grupowe do
            gazety Dziennik Zachodni.

Rodzice, którzy nie wyrażają zgody na publikację wizerunku dziecka proszeni są o zgłoszenie tego faktu
            u nauczycieli grup. W późniejszym terminie w przedszkolu będzie można zamówić egzemplarz gazety
            w cenie 3.50 zł.

• ZEBRANIE Z RODZICAMI

•   Serdecznie zapraszamy Rodziców
            na zebranie podsumowujące
            I półrocze w dniu
            5 marca 2018r. (poniedziałek)

Rodziców z grup: PSZCZÓŁKIBIEDRONKI zapraszamy do sal na zebranie z wychowawcami grup o godz. 15.30. Na zebraniu będzie możliwość odebrania i wypełnienia deklaracji kontynuowania  wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2018/2019.

Rodziców z grup : ŻABKI, MUCHOMORKI, MOTYLKI  na zebranie z dyrektorem przedszkola oraz psychologiem w sali MOTYLKI o godz. 16:00. Po spotkaniu rodzice z grup ŻABKI, MUCHOMORKI, MOTYLKI  udają się na zebranie z wychowawcami grup. Rodzice Żabek, Motylków (dzieci z rocznika 2012)  będą mieć możliwość odebrania i wypełnienia deklaracji  kontynuowania  wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2018/2019.

• ZEBRANIE RADY RODZICÓW

• Dyrekcja serdecznie zaprasza rodziców