• OGŁOSZENIE

     • Hokejowe Przedszkole Gwarek Katowice Murcki im. Piotra Konarzewskiego ma przyjemność zaprosić całą społeczność przedszkolną w sobotę 25-go maja w godz. 11:00 - 14:00 do naszego Parku Murckowskiego na Piknik Rodzinny z Gwarkiem 🏒🥅 Z okazji zbliżających się Dnia Mamy 🤱i Dnia Dziecka👶 zapraszamy na wspólną zabawę 🥳w czasie Pikniku będzie organizowana zbiórka na naszą hokeistę Michalinę 🙂Będzie na Was czekać wiele atrakcji m.in. pyszne jedzenie ♨️ bruschetty i tortille od naszej zaprzyjaźnionej U cioci przepyszne 🥧naszych hokejowych Mam 🥰 hot dogi 🌭 i popcorn 🍿 a wszystko znajdzie na stoisku u naszej Gwarkowej Babci Iwonki 🤗 odwiedzą nas Strażacy z Ochotnicza Straż Pożarna Dąbrówka Mała 🧑‍🚒oraz Pan Dzielnicowy 👮 będą konkurencje sportowe dla dzieci i Mam 😁 oraz dmuchana zjeżdżalnia 🛝 a wszystkie dokładne informacje znajdziecie na naszym plakacie 👇 cel szczytny tak więc nie może Was zabraknąć i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie ☺️ jeżeli chcielibyście wesprzeć nasz kiermasz ciast to oczywiście możecie również przynieść 🥧 do Parku w sobotę 🙂 na pewno się nie zmarnuje 😁 to co widzimy się w sobotę 😎 i pamiętajcie:

                               "Bo w życiu najważniejsze jest życie"

      Z hokejowymi pozdrowieniami

      💛💙🖤

     • OGŁOSZENIE TEATRZYK

     • 20.05.2024 r. (poniedziałek) odbędzie się w naszym
      przedszkolu 
      przedstawienie pt. "Kalejdoskop zagrożeń".

      Czas trwania przedstawienia to 25 minut.

      Koszt - 8zł

      W/w kwotę należy wpłacić u wychowawców grup

      do 17.05 tj. piątek.

     • OGŁOSZENIE

     • AUDYCJE MUZYCZNE opracowane przez Szkołę Muzyczną Yamaha w Katowicach.

      Po więcej informacji zapraszamy na stronę : https://www.yamahakatowice.pl/audycje 

      Kolejne zajęcia odbędą się 27.05.2024r. (poniedziałek)

      Chętnych Rodziców prosimy o wpłatę 7zł u nauczycieli poszczególnych grup do 24.05(piątek).

     • OGŁOSZENIE

     • Dnia 19. kwietnia odbędzie się w naszym przedszkolu pokaz Magic Show - koszt udziału to 6zł.

      Prosimy o wpłatę ww. kwoty u nauczycieli grup do dnia 18.04 (czwartek).

     • OGŁOSZENIE

     • Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów.

      ZAPRASZAMY DO ZAANGAŻOWANIE SIĘ
      W AKCJE

      Tylko w 2022 roku w Polsce odnotowano ponad 6900 pożarów lasów. Dlaczego o większości z nich nie słyszeliście? Ponieważ nasi StrażnicyLasów, czyli STRAŻACY i LEŚNICY czuwają, by się one nierozprzestrzeniały.Chcemy im bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować za ich pracę tworzącGIGA Laurkę składającą się z tysięcy laurek namalowanych przez dzieci zcałej Polski którą będziecie mogli wręczyć  29 maja w Dniu Strażników Lasów, waszym lokalnym Strażakom i leśnikom

      Zapraszamy wszystkie dzieci z wszystkich grup przedszkolnych do namalowania laurek dla Strażaków i Leśników. Swoją laurkę przynieście do przedszkola i przekażcie swoim Paniom do dnia 05. kwiecień (piątek). Wasze prace staną się GIGA LAURKĄ składającą się z tysięcy laurek.

     • OGŁOSZENIE

     • W czwartek w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia w ramach Dnia Otwartych Drzwi. Nasze przedszkole odwiedzili przyszli przedszkolacy wraz z Rodzicami. Była to okazja do poznania naszego przedszkola, zwiedzenia sal przedszkolnych oraz do tego aby poczuć przez jeden jak to jest być przedszkolakiem. Dzieci, rodzice i nauczyciele bawili się wspólnie, były zabawy plastyczne, ruchowe oraz sensoryczne. Nikt się nie nudził. Dzień otwartych drzwi to doskonała możliwość pokazania tego, co dzieje się w przedszkolu na co dzień. Dziękujemy wszystkim za przyjęcie naszego zaproszenia. Takie dni mają na celu pomoc w późniejszej adaptacji małych kandydatów na przedszkolaków. Mamy nadzieję, że w pierwszych dniach września, będą równie odważni i weseli jak podczas czwartkowej zabawy. Poniżej kilka zdjęć oraz informacji na temat adaptacji dziecka do przedszkola. 

     • OGŁOSZENIE

     • Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na nasze Przedszkole podczas rozliczania finansowego PIT.

     • OGŁOSZENIE MOTYLKI I ŻABKI

     • Szanowni Państwo,

      istnieje możliwość przeprowadzenia badań przydatności do kształcenia artystycznego na terenie naszej placówki.

      Chętnych Rodziców prosimy o zgłaszanie ww. faktu u Nauczycieli grup.