• Zdążyć przed Rakiem

• W imieniu Fundacji Zdążyć przed Rakiem oraz Grupy Medycznej Tommedserdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 8 edycji akcji Zdążyć Przed Rakiem.

Miejsce i czas:1 października 2022r -> Park Zadole w Katowicach -> szczegółowy plan wydarzenia w załączeniu.

Organizatorem wydarzenia, objętego honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice Pana Marcina Krupy jest FUNDACJA ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM. Współorganizatorami: Radny Miasta Katowice Pan Krzysztof Pieczyński. Partnerem medycznym Akcji oraz jej współorganizatorem jest GRUPA MEDYCZNA TOMMED.

Tym razem poza profilaktyką chorób nowotworowych piersi promujemy także profilaktykę chorób nowotworowych gruczołu krokowego u mężczyzn– w pozytywny sposób pokazujemy, że profilaktyka NIE BOLI, a badamy się po to żeby mieć pewność, że jesteśmy zdrowi. Jak co roku ucząc najmłodszych pozytywnego podejścia do zdrowia oraz profilaktyki organizujemy Dziecięcy Bieg dla Naszego Zdrowia –serdecznie zapraszamy do dodatkowego zaangażowania w akcję dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów i pracowników Urzędu Miasta W miasteczku biegowym czeka na uczestników wiele atrakcji (kawiarnia Zdążyć Przed Rakiem, Strefa Sportu, Strefa Rehabilitacji, Strefa dlaDzieci, Strefa Badań dla mężczyzn )

ZAPISY na bieg DOROŚLI (opłata startowa 50zł – w całości przeznaczonana cele statutowe fundacji):https://www.zmierzymyczas.pl/1513/viii-bieg-przelajowy-zdazyc-przed-rakiem.html?start=100

ZAPISY na bieg DZIECI (udział w biegu dziecięcym jest bezpłatny):https://www.zmierzymyczas.pl/1514/v-dzieciecy-bieg-dla-naszego-zdrowia-towarzyszacy-biegowi-przelajowemu-zdazyc-przed-rakiem.html

ZAPISY na bieg WIRTUALNY (opłata startowa 50zł – w całościprzeznaczona na cele statutowe fundacji):https://www.zmierzymyczas.pl/1515/akcja-zdazyc-przed-rakiem-2022.html

Serdecznie zapraszamy!

Pokażmy, że siła tkwi w Profilaktyce!

Zespół Fundacji Zdążyć Przed Rakiem https://zdazycprzedrakiem.pl/bieg-zdazyc-przed-rakiem

• GRUPA BIEDRONKI - WYJAZD DO KINA

• Dnia 3 października 2022r. dzieci z grupy Biedronki wyjeżdżają do Multikina w Tychach - MOJA PIERWSZA WIZYTA W KINIE. Koszt wyjazdu to 38zł (13 zł bilet do kina na "Bajki z Polski" oraz zwiedzanie kina + 25zł cena autokaru). Chętnych zapraszamy do wpłacania pieniędzy u nauczycielek grupy do 30 września (piątek).

• Drugi sezon przedszkolnych zajęć sportowych Serduszka GieKSy rozpoczął się.

Gorąco zapraszamy do polubienia naszej strony „Serduszko GieKSy” na Facebooku i śledzenia aktualności. Na naszym portalu znajdą się między innymi fotorelacje z treningów,wypowiedzi trenerów oraz infografiki dotyczące przedszkoli.

Twórzmy razem społeczność Serduszka GieKSy! Kliknij „Lubię to” i bądź na bieżąco! LINK - https://www.facebook.com/SerduszkoGieKSy

• ZAJĘCIA MUZYCZNO- RUCHOWE

• OD 2 PAŹDZIERNIKA RUSZAJĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU ZAJĘCIA MUZYCZNO- RUCHOWE.

ZAJĘCIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY 2 RAZY W TYGODNIU W GODZINACH POBYTU DZIECI W PRZEDSZKOLU.

ZAINTERESOWANYCH RODZICÓW PROSIMY O POBRANIE
            ZAŁĄCZNIKA UMOWY

umowa.docx

UMOWĘ NALEŻY PODPISAĆ I ODESŁAĆ DROGĄ MAILOWĄ (ZDJĘCIE LUB SCAN) NA ADRES mariannara@onet.pl DO DNIA 30 WRZEŚNIA.

• ZEBRANIE INFORMACYJNE

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na Zebranie Organizacyjne dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych na rok szkolny 2022/2023

z rocznika 2019 w dniu

29 sierpnia 2022r. o godz. 16:30.

W programie spotkanie z nauczycielami grupy.

Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o przyjście na spotkanie bez dzieci, ze względu na ważność omawianych spraw.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat

Adaptacji dziecka w przedszkolu w zakładce

,, NA DOBRY  POCZĄTEK- AKCJA  ADAPTACJA”

• LATO Z SREDUSZKIEM GIEKSY

WIELOSEKCYJNA AKADEMIA ''MŁODA GIEKSA'' WRAZ Z MIASTEM KATOWICE ZAPRASZA DZIECI DO WSPÓLNYCH TRENINGÓW PODCZAS WAKACJI. SPĘDŹCIE Z NAMI WAKACJE NA SPORTOWO!

W okresie wakacyjnym serdecznie zapraszamy dzieci z roczników 2010-2017 na bezpłatne treningi sportowe, które prowadzone będą przez trenerów naszej Akademii. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 12:00 na małym boisku Ośrodka Sportowego "Kolejarz", przy ulicy Alfreda 1 w Katowicach.

Sportowa akcja „Lato z Serduszkiem GieKSy” potrwa do 26 sierpnia. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku na małym boisku Ośrodka Sportowego „Kolejarz”, w godzinach 10:00 - 12:00.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia wakacji razem z nami! Wystarczy wziąć ze sobą strój sportowy i przyjść na boisko. Do zobaczenia na murawie!

Trzy kolory, Jedno Serce GKS

• WARSZTATY LETNIE

28 lipca 2022r. w naszym przedszkolu

w godzinach 10.00 - 11.30 zostaną zorganizowane

bezpłatne warsztaty ogółnorozwojowe dla dzieci

łączące naukę i zabawę

"PRZEDSZKOLAKI BYSTRZKI"

• ZDJĘCIA SESJA JESIENNA

• Dnia 6.05 tj. piątek będą robione zdjęcia do tablo 6- latków, dzieci
            z pozostałych grup wezmą udział w wiosennej sesji zdjęciowej.

Zdjęcia w cenie 35 zł za komplet (TABLO) zawierać będą:

- tablo 20x30 cm

- 1 zdjęcie portretowe 15x21 cm

- 6 zdjęć legitymacyjnych

Zdjęcia sesji wiosennej w cenie 32 zł zawierać będą:

- 1 duże zdjęcie 20x30 cm

- 2 zdjęcia 10x15 cm

• INFORMACJA

• Rodzice dzieci, które z powodu nieobecności w przedszkolu w dniu 5.04, nie uczestniczyły w przedstawieniu „O złotej rybce”, otrzymają zwrot kosztów obejmujących przejazd autokarem w wysokości 14 zł. Jednocześnie informujemy, iż powyższa kwota może pokryć koszt warsztatów plastycznych „Wirujące farby” oraz teatrzyku Skrzat z minimalną dopłatą w wysokości 1 zł.

Bardzo prosimy o poinformowanie nauczycielek poszczególnych grup, czy taka forma rozliczenia Państwu odpowiada lub o informację o chęci otrzymania przez Państwa w/w kwoty w gotówce.