• Z przykrością chcielibyśmy poinformować Państwa, iż w naszym przedszkolu pojawiło się wiele przypadków koronawirusa wśród personelu. Ze względów organizacyjnych, po uzyskaniu pozytywnej opinii Powiatowego Inspektora Sanitarnego, w porozumieniu
    z organem prowadzącym Urzędu Miasta Katowice, przedszkole będzie nieczynne
    od 24 stycznia do 28 stycznia włącznie. Dla dzieci będzie prowadzone nauczanie zdalne poprzez stronę internetową przedszkola. Życzymy wszystkim wychowankom
    i ich Rodzicom zdrowia. Liczymy na Państwa zrozumienie.

Przypominamy, iż dzieci należy przyprowadzać do przedszkola najpóżniej do godziny 8.30 ze względu na konieczność dezynfekcji szatni lampami UV.

• OGŁOSZENIE OGÓLNE

Pod patronatem fundacji MAM MARZENIE w dniach od 21.10 do 20.11 odbędzie się w naszym przedszkolu zbiórka maskotek, materiałów plastycznych, gier planszowych oraz książek dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych w naszym mieście. Pudło na rzeczy pochodzące ze zbiórki zostanie wystawione w szatni.
            Bardzo prosimy, aby przyniesione rzeczy były NOWE. Używane maskotki nawet uprane nie będą mogły trafić do dzieci.

• PETYCJA O ZADASZENIE LODOWISKA

W związku z petycją fundacji "Nasze Murcki" w sprawie zarezerwowania środków w budżecie miasta na rok 2020 na budowę zadaszenia lodowiska w Murckach wraz z zapleczem socjalno - społeczno - kulturalnym, uprzejmie prosimy o złożenie swojego podpisu na listach popierających petycję wyłożonych na stoliku w holu.

• OGŁOSZENIE OGÓLNE

DNIA 16 PAŹDZIERNIKA 2019r. TJ. ŚRODA ODBĘDĄ SIĘ
            W NASZYM PRZEDSZKOLU ZDJĘCIA
            „SESJA JESIENNA”.

CENA KOMPLETU (1 ZDJĘCIE 20x30, 2 ZDJĘCIA 10X15 ORAZ 1 ZDJĘCIE GRUPOWE) TO 30ZŁ.

ZDJĘCIA BĘDĄ WYKONYWANE OD GODZ. 9.00.
            DO ZDJĘCIA MOŻNA PRZYPROWADZIĆ RODZEŃSTWO
            NIE UCZĘSZCZAJĄCE DO PRZEDSZKOLA.

• DRODZY RODZICE

W MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU ODBĘDĄ SIĘ PASOWANIA W NASTĘPUJĄCYCH GRUPACH WIEKOWYCH:

• PSZCZÓŁKI - 15.10.2019r. GODZINA 15.00
            • MOTYLKI - 17.10.2019r. GODZINA 15.00