• INFORMACJA

• Rodzice dzieci, które z powodu nieobecności w przedszkolu w dniu 5.04, nie uczestniczyły w przedstawieniu „O złotej rybce”, otrzymają zwrot kosztów obejmujących przejazd autokarem w wysokości 14 zł. Jednocześnie informujemy, iż powyższa kwota może pokryć koszt warsztatów plastycznych „Wirujące farby” oraz teatrzyku Skrzat z minimalną dopłatą w wysokości 1 zł.

Bardzo prosimy o poinformowanie nauczycielek poszczególnych grup, czy taka forma rozliczenia Państwu odpowiada lub o informację o chęci otrzymania przez Państwa w/w kwoty w gotówce.

• PROGRAMOWANIE I ROBOTYKA

• Drodzy Rodzice!

Od 22 kwietnia ruszają dodatkowe zajęcia z programowania
            i robotyki dla dzieci 5 i 6- letnich.

Przewidywalny termin zakończenia spotkań to 24 czerwiec br.

Koszt 10 spotkań trwających
            60 minut wynosić będzie 315 zł.

Istnieje możliwość podzielenia w/w  kwoty na 3 raty po 105 zł.

Chętnych rodziców do zapisania dzieci na zajęcia, prosimy
            zgłaszać do nauczycieli grup najpóźniej do
            8 kwietnia tj. PIĄTEK.

• Szanowni Państwo! W poniedziałek, 28 marca odbędą się w naszym przedszkolu, we wszystkich grupach wiekowych z wyłączeniem grupy MUCHOMORKI, darmowe warsztaty pokazowe z programowania i robotyki w środowisku LEGO Mindstorms EV3 oraz LEGO WeDo 2.0. Do udziału dziecka w tych warsztatach niezbędna jest zgoda rodzica. Zajęcia te będą promowały semestralne warsztaty z robotyki w na które będą też możliwe zapisy.

zgoda.docx.doc

• "JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI O WOJNIE"

• Zachęcamy Państwa do lektury krótkiej notatki - stworzonej przez naszą Panią Psycholog, zawierającej wskazówki, z których możecie Państwo skorzystać podczas rozmów z dziećmi na temat trwającej wojny na terytorium Ukrainy.

o_wojnie.odt

• HOKEJOWE PRZEDSZKOLE ZAPRASZA!

• "W imieniu naszego Stowarzyszenia i naszych Trenerek chcielibyśmy zaprosić wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, które chciałyby nauczyć się jeździć na łyżwach na bezpłatne zajęcia (szczegóły poniżej). Dzieci, które posiadają własne łyżwy i kaski prosimy o przyniesienie, a jeśli nie macie swojego sprzętu to Wam wypożyczymy. W takim przypadku prosimy o wcześniejszą (przynajmniej jeden dzień) informację przez naszą stronę na FB lub pod nr tel. 733-331-184 żebyśmy mogli przygotować potrzebny sprzęt. Prosimy również o wcześniejsze przybycie, żeby przygotować dziecko do zajęć, ponieważ podane godziny są godzinami wejścia dzieci na lód. My zawsze czekamy na Was 30 minut przed każdym treningiem. Prosimy o punktualność :) Zapraszamy!!!!"

• NAUKA JAZDY NA ŁYŻWACH

• "W imieniu naszego Stowarzyszenia i naszych Trenerek chcielibyśmy zaprosić wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, które chciałyby się nauczyć jeździć na łyżwach na bezpłatne zajęcia szczegóły poniżej. Dzieci, które posiadają własne łyżwy i kaski prosimy o przyniesienie, a jeśli jeszcze nie macie to Wam je wypożyczmy. W takim przypadku prosimy o wcześniejszą informację pod nr tel. 733-331-184, żebyśmy mogli przygotować potrzebny sprzęt. Jak zawsze prosimy o wcześniejsze przybycie, żeby przygotować dziecko do zajęć ponieważ podane godziny są godzinami wejścia dzieci na lód. Prosimy o punktualność :)

z hokejowymi pozdrowieniami

Agata Surmacz

• AKADEMIA ZDROWEGO UŚMIECHU

• Przypominamy, iż 11.02 tj. PIĄTEK odbędą się w przedszkolu warsztaty z zakresu higieny jamy ustnej oraz przegląd uzębienia dzieci. W związku z powyższym bardzo prosimy o uregulowanie ewentualnych płatności związanych z wyborem pakietu 2 lub 3. Rodziców, którzy w ogóle nie dostarczyli jeszcze zgody na wzięcie udziału dziecka w warsztatach, prosimy o niezwłoczne dostarczenie ich do przedszkola, w przeciwnym razie dzieci nie będą mogły wziąć w nich udziału.

• BAL

• BARDZO PROSIMY ABY DZIECI NIE PRZYNOSIŁY REKWIZYTÓW DO STROJÓW  BALOWYCH