• INFORMACJA

• Dnia 6 marca (poniedziałek) odwiedzą Nasze przedszkole przedstawiciele Szkoły Muzycznej z Zespołu Państwowej Szkoły Muzycznej w Katowicach ul. Dąbrówki 9.
            W tym dniu muzycy przeprowadzą wstępne kwalifikacje uzdolnień muzycznych dzieci 7-letnich udających się po wakacjach do szkoły. Zainteresowanych rodziców prosimy o podpisanie zgody na przeprowadzenie kwalifikacji muzycznych
            u Swojego dziecka. Lista do podpisu dostępna na stoliku w holu.

• INFORMACJA DLA GRUP ŻABKI oraz MOTYLKI

Fundacja Sportowe Katowice wraz z UNICEF oraz MOSIR KATOWICE zaprasza dzieci  z grup: ,,ŻABKI” oraz  ,,MOTYLKI” na pokazowe zajęcia nauki jazdy na łyżwach oraz podstaw gry w hokeja na lodzie pod nazwą „Lodowe przedszkole”.

Zajęcia będą realizowane na lodowisku SATELITA w Katowicach, Aleja Korfantego 35 w dniach:

15 marzec – grupa ,,ŻABKI”

17 marzec – grupa ,,MOTYLKI”

Wyjazd spod przedszkola o godzinie 8:15 .

W ramach zaproszenia Fundacja Sportowe Katowice zapewnia uczestnikom zajęć:

1. Transport dzieci wraz z opiekunami przedszkolnymi na lodowisko i z powrotem.
            2. Instruktorów nauki  jazdy na łyżwach oraz podstaw gry w hokeja na lodzie posiadających odpowiednie kwalifikacje i  doświadczenie, którzy odpowiadają za dzieci na lodowisku.
            3. Sprzęt sportowy tj. kaski ochronne i łyżwy dostosowane do wieku dzieci oraz akcesoria treningowe.
            4. Obecność ratownika medycznego podczas zajęć,
            5. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków  na czas realizacji treningu, od wejścia uczestnika do autokaru pod przedszkolem do czasu odwiezienia uczestnika pod przedszkole.

Prosimy o przygotowanie dzieci do zajęć, ubierając je w wygodny ubiór tzn. dres sportowy i rękawiczki pięciopalczaste.

(UWAGA - JEŻELI DZIECI POSIADAJĄ WŁASNE ŁYŻWY ORAZ KASKI OCHRONNE NP. ROWEROWY LUB NARCIARSKI MOGĄ ZABRAĆ ZE SOBĄ).

W CZASIE POBYTU DZIECI NA TAFLI LODOWISKA NAUCZYCIELE NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA DZIECI.

Rodzice, którzy nie wyrażą zgody bądź obawiają się wyjazdu dziecka na lodowisko, przyprowadzają dziecko do przedszkola. Dzieci, które w tym dniu nie pojadą na zajęcia będą połączone z inną grupą przedszkolną do czasu powrotu grupy z lodowiska.

24.02.2023 r. (piątek) odbędzie się w naszym przedszkolu przedstawienie Teatru PINOKIO
            pt. "Zaczarowany las
            ".

Czas trwania przedstawienia to 25 minut.

Koszt - 8zł.

Chętnych rodziców prosimy o wpłatę odliczonej/zgodnej kwoty do 23.02.2023r.

Dzieci, które zapłaciły za audycję góralską, a nie brały w niej udziału - nie muszą wpłacać pieniędzy. Dzieci, które brały udział w pokazie Iluzjonisty dopłacają tylko 5zł.

Więcej informacji otrzymają Państwo od wychowawców grupy.