• Z powodu problemów zdrowotnych solisty kapeli góralskiej, dzisiejszy koncert
            został ponownie odwołany. W ramach rekompensaty zaprosiliśmy do Naszego przedszkola Iluzjonistę Maccino z pokazem iluzji dla przedszkolaków.

Dzieci będą uczestniczyć w 40 minutowym Show -specjalnie
            zaprojektowanym dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Show odbędzie się 3 lutego (piątek) o godzinie 12 :00.

Koszt pokazu 7 zł od dziecka zostanie pokryty z zebranych pieniędzy na koncert kapeli. Pozostała część zebranych środków (3 zł) zostanie przekazana na pokrycie części ceny biletu na przedstawienie teatralne ,,Teatru Pinokio” w dniu 20 lutego.

Z powodu niskiej frekwencji dzieci w grudniu oraz styczniu, a także bardzo dużej ilości zachorowań wirusowych zaplanowane występy jasełkowe, Biesiada Śląska oraz uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zostają odwołane.

Przygotowane występy zostaną przesłane i udostępnione dla Państwa drogą elektroniczną.

10 stycznia tj. wtorek zapraszamy wszystkie dzieci na noworoczne kolędowanie przy akompaniamencie Pani Marianny.

W tym dniu bardzo prosimy ubrać dzieci odświętnie.