• Kontynuując współpracę w zakresie „Serduszka GieKSy”, klub GKS Katowice zaprasza wszystkie dzieci, ich rodziców oraz pracowników Przedszkoli na wyjątkowy mecz siatkarskiej PlusLigi, w którym GieKSa podejmie Mistrza Polski oraz Siatkarskiego Mistrza Europy – ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Mecz odbędzie się 8 grudnia 2022 (czwartek) o godzinie 16:15 w Hali Szopienice przy ulicy 11 Listopada 16 w Katowicach. Dla osób związanych z Serduszkiem GieKSy wstęp wolny. Podczas meczu na wszystkie dzieci czekać będzie wyjątkowa strefa kibica, czyli zabawki, kolorowanki, zgadywanki, piłkarzyki, kosze do koszykówki i wiele innych atrakcji. Na hali znajdzie się również punkt gastronomiczny. Gorąco zapraszamy!