• ZAJĘCIA MUZYCZNO- RUCHOWE

• OD 2 PAŹDZIERNIKA RUSZAJĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU ZAJĘCIA MUZYCZNO- RUCHOWE.

ZAJĘCIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY 2 RAZY W TYGODNIU W GODZINACH POBYTU DZIECI W PRZEDSZKOLU.

ZAINTERESOWANYCH RODZICÓW PROSIMY O POBRANIE
            ZAŁĄCZNIKA UMOWY

umowa.docx

UMOWĘ NALEŻY PODPISAĆ I ODESŁAĆ DROGĄ MAILOWĄ (ZDJĘCIE LUB SCAN) NA ADRES mariannara@onet.pl DO DNIA 30 WRZEŚNIA.

• ZEBRANIE INFORMACYJNE

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na Zebranie Organizacyjne dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych na rok szkolny 2022/2023

z rocznika 2019 w dniu

29 sierpnia 2022r. o godz. 16:30.

W programie spotkanie z nauczycielami grupy.

Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o przyjście na spotkanie bez dzieci, ze względu na ważność omawianych spraw.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat

Adaptacji dziecka w przedszkolu w zakładce

,, NA DOBRY  POCZĄTEK- AKCJA  ADAPTACJA”

• LATO Z SREDUSZKIEM GIEKSY

WIELOSEKCYJNA AKADEMIA ''MŁODA GIEKSA'' WRAZ Z MIASTEM KATOWICE ZAPRASZA DZIECI DO WSPÓLNYCH TRENINGÓW PODCZAS WAKACJI. SPĘDŹCIE Z NAMI WAKACJE NA SPORTOWO!

W okresie wakacyjnym serdecznie zapraszamy dzieci z roczników 2010-2017 na bezpłatne treningi sportowe, które prowadzone będą przez trenerów naszej Akademii. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 12:00 na małym boisku Ośrodka Sportowego "Kolejarz", przy ulicy Alfreda 1 w Katowicach.

Sportowa akcja „Lato z Serduszkiem GieKSy” potrwa do 26 sierpnia. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku na małym boisku Ośrodka Sportowego „Kolejarz”, w godzinach 10:00 - 12:00.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia wakacji razem z nami! Wystarczy wziąć ze sobą strój sportowy i przyjść na boisko. Do zobaczenia na murawie!

Trzy kolory, Jedno Serce GKS