• "JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI O WOJNIE"


     • Zachęcamy Państwa do lektury krótkiej notatki - stworzonej przez naszą Panią Psycholog, zawierającej wskazówki, z których możecie Państwo skorzystać podczas rozmów z dziećmi na temat trwającej wojny na terytorium Ukrainy.

      o_wojnie.odt

     • HOKEJOWE PRZEDSZKOLE ZAPRASZA!

     • "W imieniu naszego Stowarzyszenia i naszych Trenerek chcielibyśmy zaprosić wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, które chciałyby nauczyć się jeździć na łyżwach na bezpłatne zajęcia (szczegóły poniżej). Dzieci, które posiadają własne łyżwy i kaski prosimy o przyniesienie, a jeśli nie macie swojego sprzętu to Wam wypożyczymy. W takim przypadku prosimy o wcześniejszą (przynajmniej jeden dzień) informację przez naszą stronę na FB lub pod nr tel. 733-331-184 żebyśmy mogli przygotować potrzebny sprzęt. Prosimy również o wcześniejsze przybycie, żeby przygotować dziecko do zajęć, ponieważ podane godziny są godzinami wejścia dzieci na lód. My zawsze czekamy na Was 30 minut przed każdym treningiem. Prosimy o punktualność :) Zapraszamy!!!!"

     • NAUKA JAZDY NA ŁYŻWACH

     • "W imieniu naszego Stowarzyszenia i naszych Trenerek chcielibyśmy zaprosić wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, które chciałyby się nauczyć jeździć na łyżwach na bezpłatne zajęcia szczegóły poniżej. Dzieci, które posiadają własne łyżwy i kaski prosimy o przyniesienie, a jeśli jeszcze nie macie to Wam je wypożyczmy. W takim przypadku prosimy o wcześniejszą informację pod nr tel. 733-331-184, żebyśmy mogli przygotować potrzebny sprzęt. Jak zawsze prosimy o wcześniejsze przybycie, żeby przygotować dziecko do zajęć ponieważ podane godziny są godzinami wejścia dzieci na lód. Prosimy o punktualność :)

       

      ZAPRASZAMY

      z hokejowymi pozdrowieniami

      Agata Surmacz 

     • AKADEMIA ZDROWEGO UŚMIECHU

     • Przypominamy, iż 11.02 tj. PIĄTEK odbędą się w przedszkolu warsztaty z zakresu higieny jamy ustnej oraz przegląd uzębienia dzieci. W związku z powyższym bardzo prosimy o uregulowanie ewentualnych płatności związanych z wyborem pakietu 2 lub 3. Rodziców, którzy w ogóle nie dostarczyli jeszcze zgody na wzięcie udziału dziecka w warsztatach, prosimy o niezwłoczne dostarczenie ich do przedszkola, w przeciwnym razie dzieci nie będą mogły wziąć w nich udziału.