• OGŁOSZENIE OGÓLNE

• 21.2 tj. piątek zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie krakowskiego teatru SKRZAT
            p.t. "Zaczarowane źródełko".
            Koszt 4 zł od dziecka. Bardzo prosimy o wpłacanie w/w kwoty u nauczycielek grup do dnia 20.2.

• OGŁOSZENIE RADY RODZICÓW

• Bardzo prosimy o uregulowanie zadeklarowanej kwoty za I semestr na radę rodziców do dnia 4.12 tj. środa.
            W przeciwnym razie dziecko nie otrzyma            paczki mikołajkowej finansowanej przez RR.

• OGŁOSZENIE OGÓLNE

• 16.12 tj. PONIEDZIAŁEK odbędą się w naszym przedszkolu warsztaty muzyczne wg programu edukacji artystycznejSzkoły Muzycznej YAMAHA czyli aktywne słuchanie muzyki, śpiewanie, granie na instrumentach, tworzenie muzyki, improwizacja ruchowa.

Koszt zajęć od dziecka wynosić będzie 5 zł, a czas ich trwania to 45 minut.

Zainteresowanych rodziców prosimy o wpłatę w/w kwoty
                                                                                         u nauczycielek poszczególnych grup.

• OGŁOSZENIE MOTYLKI

• Grupa Motylki wraz z nauczycielkami ma zaszczyt zaprosić Rodziców na Biesiadę Śląską, która odbędzie 3 grudnia o godz. 14.30.

• OGŁOSZENIE MOTYLKI

• Dnia 9 grudnia {poniedziałek} dzieci z grupy MOTYLKI wyjeżdżają na wycieczkę do LEŚNEJ SALI EDUKACYJNEJw Katowicach Ligocie. Koszt przejazdu busem wyniesie 12 złotych. Pieniądze prosimy wpłacać do nauczycielek grupy. Dzieci nie                              zabierają ze sobą plecaków  z jedzeniem.

• OGŁOSZENIE BIEDRONKI

• 25 listopada 2019r. grupa BIEDRONKI wyjeżdża do Teatru Żelaznego
            w Piotrowicach na przedstawienie

pt. „Dziadek Mróz-czyli po co komu Zima”.

W związku z tym prosimy o wpłatę 28zł (koszt biletów i przejazdu autokarem) u nauczycieli grupy do dnia 22. 11. 2019r.

Śniadanie w tym dniu będzie o godzinie 8.15, bardzo prosimy
            o punktualne przyprowadzenie dzieci.
            Z przedszkola wyjeżdżamy o godzinie 8.40, wracamy na obiad, dzieci nie zabierają nic ze sobą.

• OGŁOSZENIE OGÓLNE

• Informujemy rodziców, że od dnia 12.11.2019 do 29.11.2019 organizujemy w naszym przedszkolu akcję pomocy dla najbardziej potrzebujących pod hasłem:

„Wszystko co dajesz innym, wróci do Ciebie”.

Zbieramy czystą odzież, artykuły piśmiennicze, zabawki, słodycze, książki, środki czystości. Zebrane dary zostaną przekazane do Kaplicy św. Katarzyny w Chebziu .

Wszystkim, którzy potrafią zrozumieć potrzeby innych i przyłączą się do akcji serdecznie dziękujemy!

Organizatorzy:

Renata Jabłońska

Paulina Hofman

• OGŁOSZENIE ŻABKI

• W dniu 13.11.2019r. (środa) grupa Żabki wyjeżdża na wycieczkę do Fabryki Bombek w Bęble (okolice Krakowa).
            Koszt wycieczki to 40zł – 18zł bombka, którą dzieci będą samodzielnie ozdabiać + koszt przejazdu.

Program obejmuje:

- pokaz sposobów dekoracji ozdób

- samodzielne malowanie wybranej ozdoby - bombki choinkowej

- wyświetlenie filmu pokazującego etapy powstawania szklanych ozdób

- zwiedzanie zakładu, omówienie i prezentację etapów produkcji

- wizytę w sklepie firmowym

Wyjazd z przedszkola planowany jest o godz. 8.00 (prosimy o odpowiednio wcześniejsze przyprowadzenie dzieci). Dzieci nie zabierają żadnych plecaków. Podczas wycieczki otrzymają picie oraz bułkę przewidzianą w tym dniu na podwieczorek, po powrocie zjedzą obiad.

Jednocześnie chcieliśmy poinformować rodziców, że  należność za autokar została dofinansowana ze składek klasowych  w kwocie 250zł.