• OGŁOSZENIE OGÓLNE

• DNIA 20 LISTOPADA 2019r. TJ. ŚRODA  ODBĘDĄ SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU ZDJĘCIA DO KALENDARZA NA ROK 2020.

CENA KALENDARZA ORAZ 2 KARTEK ŚWIĄTECZNYCH Z WIZERUNKIEM DZIECKA TO 36ZŁ.

ZDJĘCIA BĘDĄ WYKONYWANE NA ZAPISY. BARDZO PROSIMY CHĘTNYCH RODZICÓW O WPISANIE SIĘ NA LISTĘ UMIESZCZONĄ OBOK DOMOFONU.

DO ZDJĘCIA MOŻNA PRZYPROWADZIĆ RODZEŃSTWO NIE UCZĘSZCZAJĄCE DO PRZEDSZKOLA.

• JARMARK ŚWIĄTECZNY

• W dniu 08.12.2019 r. odbędzie się
            V Murckowski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do wykonania ozdób świątecznych, które będą sprzedawane w dniu jarmarku przez rodziców                                   naszego przedszkola.

Dochód ze sprzedaży zasili konto Rady Rodziców.

Gotowe rękodzieła prosimy dostarczyć do 29.11.2019 r.

• "SZKOŁA PAMIĘTA"

• Chcieliśmy poinformować, że nasze przedszkole włączyło sie w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła pamięta". Celem tej akcji jest szerzenie pamięci o tych, którzy zapisali się w historii - tej ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich w 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej i 75 rocznicy Powstania Warszawskiego jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań. W ramach akcji najstarsze grupy przedszkolne zorganizowały pogadankę w salach na temt wydarzeń z historii lokalnej oraz wyruszyły na miejsce zbiorowej mogiły w lesie murckowskim,   gdzie dzieci zapaliły znicze i uczciły pamięć poległych.

• OGŁOSZENIE OGÓLNE

• Pod patronatem fundacji MAM MARZENIE            w dniach od 21.10 do 20.11 odbędzie się w naszym przedszkolu zbiórka maskotek, materiałów plastycznych, gier planszowych oraz książek dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych w naszym mieście. Pudło na rzeczy pochodzące ze zbiórki zostanie wystawione w szatni.
            Bardzo prosimy, aby przyniesione rzeczy były NOWE. Używane maskotki nawet uprane nie będą mogły trafić do dzieci.

• PETYCJA O ZADASZENIE LODOWISKA

• W związku z petycją fundacji "Nasze Murcki" w sprawie zarezerwowania środków w budżecie miasta na rok 2020 na budowę zadaszenia lodowiska w Murckach wraz z zapleczem socjalno - społeczno - kulturalnym, uprzejmie prosimy o złożenie swojego podpisu na listach popierających petycję wyłożonych na stoliku w holu.

Za każdy gest poparcia tej inicjatywy bardzo dziękujemy!!!

• OGŁOSZENIE MOTYLKI

• Bardzo prosimy o przygotowanie
            (w miarę możliwości) wszystkim MOTYLKOM odświętnych strojów na pasowanie, które odbędzie się 17.10 tj. w czwartek.