• OGŁOSZENIE OGÓLNE

• DNIA 16 PAŹDZIERNIKA 2019r. TJ. ŚRODA ODBĘDĄ SIĘ
            W NASZYM PRZEDSZKOLU ZDJĘCIA
            „SESJA JESIENNA”.

CENA KOMPLETU (1 ZDJĘCIE 20x30, 2 ZDJĘCIA 10X15 ORAZ 1 ZDJĘCIE GRUPOWE) TO 30ZŁ.

ZDJĘCIA BĘDĄ WYKONYWANE OD GODZ. 9.00.
                 DO ZDJĘCIA MOŻNA PRZYPROWADZIĆ RODZEŃSTWO
            NIE UCZĘSZCZAJĄCE DO PRZEDSZKOLA.

• DRODZY RODZICE

• W MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU ODBĘDĄ SIĘ PASOWANIA W NASTĘPUJĄCYCH GRUPACH WIEKOWYCH:

• PSZCZÓŁKI - 15.10.2019r. GODZINA 15.00
            • MOTYLKI - 17.10.2019r. GODZINA 15.00
            • ŻABKI - 22.10.2019r. GODZINA 14.30
            • MUCHOMORKI - 29.10.2019r. GODZINA 10.00
        • OGŁOSZENIE- MOTYLKI

• Dnia 02.10 (środa) dzieci z grupy Motylki wyjeżdżają na wycieczkę do Małej Strażnicy w Katowicach Szopienicach. Koszt wyjazdu 13 złotych prosimy wpłacać do nauczycielek grupy do poniedziałku.

Nauczycielki;

Renata Jabłońska

Paulina Hofman

• OGŁOSZENIE ŻABKI

• 1 października 2019r. z okazji Dnia Chłopaka wybieramy się do Teatru Żelaznego w Piotrowicach na przedstawienie  pt. „Różowy Kapturek”.

W związku z tym prosimy o wpłatę 30zł (koszt biletów i przejazdu autokarem) u nauczycieli grupy

do dnia 28. 09. 2019r.

Śniadanie w tym dniu będzie o godzinie 8.15, bardzo prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci. Z przedszkola wyjeżdżamy o godzinie 8.45, wracamy na obiad, dzieci nie zabierają nic ze sobą.

Kapturek na hulajnodze i  Babcia pokonująca Wilka w walce! Historia „Czerwonego Kapturka” zostanie przedstawiona w niebanalny sposób, gdyż opowiedzą ją trzy krasnale, które przypadkiem znalazły się w teatrze. A ponieważ są bardzo kreatywni, niebanalni i zawsze wychodzą z opresji cało, znana opowieść stanie się jedynie punktem wyjścia. Poznamy nowych bohaterów i nieznane wcześniej przygody Czerwonego… to znaczy Różowego Kapturka. Będziemy świadkami castingu na Kapturka, pokonania Wilka przez Babcię, wypuszczenia zwierząt z ZOO i pogoni za Wilkiem.

Na  naszych oczach powstanie zakręcony spektakl pełen zarówno  zabawnych gagów jak i pouczających historii. Będziemy mieli okazję zaobserwować, jak powstaje spektakl teatralny „od kuchni”! Przedstawienie z interakcją z publicznością.

• OGŁOSZENIE OGÓLNE

• 25.10 tj. PIĄTEK odbędą się w naszym przedszkolu warsztaty muzyczne wg programu edukacji artystycznej
            Szkoły Muzycznej YAMAHA czyli aktywne słuchanie muzyki, śpiewanie, granie na instrumentach, tworzenie muzyki, improwizacja ruchowa.

Koszt zajęć od dziecka wynosić będzie
            5 zł, a czas ich trwania to 45 minut.

Zainteresowanych rodziców prosimy o wpłatę w/w kwoty
                                              u nauczycielek poszczególnych grup.

• ZEBRANIE RADY RODZICÓW

• 24.09 br. o godz. 15:30 odbędzie się
            zebranie Rady Rodziców.
            Zapraszamy na nie serdecznie Rodziców którzy zostali wybrani do rad
            klasowych podczas tegorocznych zebrań.