• Rodzaje zajęć

• LOGOPEDIA - zajęcia prowadzone przez panią Mariolę  dla dzieci pięcio i sześcioletnich z wadą wymowy. Zajęcia bezpłatne.

PSYCHOLOG - zajęcia prowadzone przez panią  Agnieszkę. Zajęcia bezpłatne

JĘZYK ANGIELSKI - zajęcia prowadzone przez panią Joannę, raz w tygodniu w poniedziałki. Dla dzieci 3 i 4-letnich 15 minut zajęć, dla dzieci 5 i 6-letnich 30 minut zajęć. Zajęcia bezpłatne.

KÓŁKO MATEMATYCZNE - zajęcia prowadzone przez panią Paulinę dla dzieci 5 i 6 - letnich uzdolnionych matematycznie po wcześniejszym przeprowadzeniu testów kompetencji 60 minut zajęć. Zajęcia bezpłatne.

ZAJĘCIA SPORTOWE - zajęcia prowadzone przez Panią Patrycję dla dzieci 5 i 6-letnich uzdolnionych sportowo, po wcześniejszym przeprowadzeniu testów sprawnościowych 120 minut zajęć. Zajęcia bezpłatne.

RYTMIKA - zajęcia muzyczno - ruchowe prowadzone przez Panią Mariannę dla zapisanych dzieci. Zajęcia płatne.