• Rodzaje zajęć

• LOGOPEDIA - zajęcia prowadzone przez panią Mariolę  dla dzieci pięcio i sześcioletnich z wadą wymowy. Zajęcia bezpłatne.

PSYCHOLOG - zajęcia prowadzone przez panią  Agnieszkę. Zajęcia bezpłatne

JĘZYK ANGIELSKI - zajęcia prowadzone przez panią Elżbietę, raz w tygodniu. Dla dzieci 3 i 4-letnich 15 minut zajęć, dla dzieci 5 i 6-letnich 30 minut zajęć. Zajęcia bezpłatne.

ZAJĘCIA SPORTOWE - zajęcia prowadzone przez Panią Patrycję dla dzieci 5 i 6-letnich uzdolnionych sportowo, po wcześniejszym przeprowadzeniu testów sprawnościowych 120 minut zajęć. Zajęcia bezpłatne.

RYTMIKA - zajęcia muzyczno - ruchowe prowadzone przez Panią Mariannę dla zapisanych dzieci. Zajęcia płatne.

DRUŻYNA KANGURA - zajęcia sportowe, program oparty jest na formie zachęcaniu dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Zajęcia płatne.

FIGULINA - zajęcia taneczne oparte na programie IMS - Inteligencja, Muzyka, Taniec. Zajęcia płatne.