• ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY

Informujemy rodziców, że w bieżącym roku szkolnym, w okresie wakacyjnym
    nasze przedszkole pracuje:

od 1 lipca 2024r. do 15 sierpnia 2024r.

Od 16 sierpnia 2024 r. do 31 sierpnia 2024 r. przedszkole będzie zamknięte.
    Uwzględniając potrzeby opieki  nad dziećmi oraz zagwarantowanie dziecku
    wypoczynku rekreacyjnego prosimy o zapisywanie dziecka na okres
    wakacyjny ze wskazaniem konkretnego terminu.
    Warunkiem zgłoszenia dziecka  jest przesłanie stosownej informacji drogą
    elektroniczną na e-mail grupowy lub przedszkolny w nieprzekraczalnym
    terminie: do 30 kwietnia 2024r.

• Nasze przedszkole korzysta z platformy Edupage, na której znajdą Państwo bieżące informacje z życia przedszkola, aktualny jadłospis oraz wiele innych informacji. Nowa strona spełnia wymagania o dostępności cyfrowej stron internetowych dla podmiotów publicznych.
    • Bardzo prosimy, aby Rodzice oraz osoby upoważnione przedstawiały się z imienia
      i nazwiska podczas odbioru dzieci
      z przedszkola - rozmowy przez domofon.

•  Przypominamy, że w trosce o wszystkie dzieci i zgodnie
      z obowiązującymi przepisami do przedszkola mogą uczęszczać
      TYLKO DZIECI ZDROWE .

Obowiązuje zakaz przyprowadzania dzieci chorych, bądź z objawami choroby: kaszel, katar, gorączka itp.

UWAGA---> Przypominamy, iż dzieci należy przyprowadzać do przedszkola najpóźniej do godziny 8.30

AUDYCJE MUZYCZNE opracowane przez Szkołę Muzyczną Yamaha w Katowicach.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę : https://www.yamahakatowice.pl/audycje

Kolejne zajęcia odbędą się 25.04.2024r. (czwartek)

Chętnych Rodziców prosimy o wpłatę 7zł u nauczycieli poszczególnych grup do 24.03(środa).

Dnia 19. kwietnia odbędzie się w naszym przedszkolu pokaz Magic Show - koszt udziału to 6zł.

Prosimy o wpłatę ww. kwoty u nauczycieli grup do dnia 18.04 (czwartek).

Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów.

ZAPRASZAMY DO ZAANGAŻOWANIE SIĘ
              W AKCJE

Tylko w 2022 roku w Polsce odnotowano ponad 6900 pożarów lasów. Dlaczego o większości z nich nie słyszeliście? Ponieważ nasi StrażnicyLasów, czyli STRAŻACY i LEŚNICY czuwają, by się one nierozprzestrzeniały.Chcemy im bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować za ich pracę tworzącGIGA Laurkę składającą się z tysięcy laurek namalowanych przez dzieci zcałej Polski którą będziecie mogli wręczyć 29 maja w Dniu Strażników Lasów, waszym lokalnym Strażakom i leśnikom

W czwartek w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia w ramach Dnia Otwartych Drzwi. Nasze przedszkole odwiedzili przyszli przedszkolacy wraz z Rodzicami. Była to okazja do poznania naszego przedszkola, zwiedzenia sal przedszkolnych oraz do tego aby poczuć przez jeden jak to jest być przedszkolakiem. Dzieci, rodzice i nauczyciele bawili się wspólnie, były zabawy plastyczne, ruchowe oraz sensoryczne. Nikt się nie nudził. Dzień otwartych drzwi to doskonała możliwość pokazania tego, co dzieje się w przedszkolu na co dzień. Dziękujemy wszystkim za przyjęcie naszego zaproszenia. Takie dni mają na celu pomoc w późniejszej adaptacji małych kandydatów na przedszkolaków. Mamy nadzieję, że w pierwszych dniach września, będą równie odważni i weseli jak podczas czwartkowej zabawy. Poniżej kilka zdjęć oraz informacji na temat adaptacji dziecka do przedszkola.

• Piątek19.04.2024